Батерия за радиостанция DeTeWe Outdoor 8000 MT700D03XXC NIMH  4,8V 700mA Cameron Sino
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CS-DWE800TW
Ni-MH
700mAh/3.4Wh
4.8V
Green
45.70 x 41.60 x 10.80mm
43.0g / 1.52oz
CS-DWE800TW
Ni-MH
700mAh/3.4Wh
4.8V
Green
45.70 x 41.60 x 10.80mm
43.0g / 1.52oz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип аксесоарБатерии
Напрежение (V)4.8 V
Капацитет (mAh)700 mAh
Модел устройствоDeTeWe Outdoor 8000 Outdoor PMR 8000 PMR8000 Simvalley PX-1755 PX-1761
Тегло0.04кг
АтрибутСтойност
ЗахранванеАкумулаторна батерия
Брой в комплект (count)1
Тегло0.04кг
Батерия за радиостанция DeTeWe Outdoor 8000 – Cameron Sino 4.8V 700mAh NiMH
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
МаркаCameron Sino
Съвместим моделDeTeWe Outdoor 8000
Съвместим парт номерMT700D03XXC
Напрежение4.8V
Капацитет700mAh
EAN4894128063926
Какво има в кутията
  • 1 x Батерия Cameron Sino 4.8V 700mAh NiMH за DeTeWe Outdoor 8000